5. Drzewko Szczęścia 

1. Magnes

2. Podkładka pod kubek

4. Breloczek z malowanych korali 

3. Zegar 

Barwne, delikatne, przepiękne i niepowtarzalne drzewka szczęścia. Dzieci są nimi zachwycone, Rodzice też będą, to idealny prezent dla Mamy i dla Taty. Drzewka zbudowane z drewna, drutu, koralików oraz dziecięcej cierpliwej pracy:) są przecudne!!!

Zajrzyjcie do galerii poniżej!!!

koszt: 35 zł/dziecka     czas trwania: 60min

Przepiękne, niepowtarzalne i bardzo praktyczne breloczki z drewnianych korali malowanych przez dzieci. Rodzice będą zachwyceni, bo to doskonały prezent dla Mamy, jak i dla Taty. Zadaniem dzieci jest pomalowanie i wysuszenie kulek, dobór sznureczków i poskładanie wszystkiego w całość. Oferujemy farby w przecudnych kolorach, uczymy dzieci, jak ozdobić swoje dzieło, a dziecięca pomysłowość i nieco pracy przyniesie fantastyczne efekty. Zajrzyjcie do galerii poniżej!!!

koszt: 35 zł/dziecka     czas trwania: 60min

Na tych warsztatach tworzymy PRAWDZIWY ZEGAR. Zadaniem dzieci jest pomalowanie tarczy, ozdobienie i ułożenie cyferek, poskładanie wszystkich elementów. Dzieci bawią się i uczą. Te warsztaty trwają dłużej, bo potrzebujemy minimum 60 minut (a najlepiej nawet 90), by dzieci miały czas wszystko wykonać według własnych pomysłów i z należną starannością. Zajrzyjcie do galerii, gdzie znajduje się więcej zdjęć dzieł dzieci.

koszt: 50 zł/dziecka     czas trwania: 60-90min

To świetna propozycja wykonania podkładki pod kubek z kamienia i szkła, dającej dzieciom niesamowite doznania sensoryczne. Dzieci ozdabiają podkładkę, dobierając kolory i materiał - naturalny kamień oraz szkło. Uczą się  tworzyć kompozycję, która będzie cudowną ozdobą i praktyczną podkładką pod kubek z ukochanym napojem każdej Mamy i każdego Taty. Więcej realizacji znajdziecie w galerii poniżej.

koszt: 35zł/dziecka      czas trwania: 45min

 
Bardzo stylowa, przeurocza, ręcznie układana praca, która będzie stanowiła śliczną ozdobę. Dzieci same wybierają owoce i sposób ozdobienia swojego magnesu.  Więcej zdjęć z realizacji dzieci znajdziecie poniżej.

koszt: 35zł/dziecka     czas trwania:45 min

W tym roku w naszej ofercie znajduje się kilka propozycji:

Zapraszamy do kontaktu:

 Bydgoszcz i okolice 
737 874 591 

 Warszawa i okolice 511 439 007 
 anna.raczynska@interia.com

 Również w tym roku ROBÓTKOWO zaprasza 
na niepowtarzalne warsztaty z okazji Dnia Matki dla klas i grup przedszkolnych. 

Spotkania odbywają się na terenie placówki. 
Zapewniamy wszystkie materiały i narzędzia, 
a także bardzo przyjazną i twórczą atmosferę :)

Dzień Mamy i Taty