Nasz robótkowy zespół to osoby pozytywnie zakręcone pomiędzy pracą z dziećmi, a tworzeniem. Wymyślamy CO, wymyślamy JAK... a potem robimy TO z dziećmi. Każdy z nas pracuje z dziećmi od lat, połączyło nas wspólne zamiłowanie do pracy z najmłodszymi oraz chęć własnego rozwoju, stworzenia przestrzeni, w której mamy nieograniczoną wolność i możliwości - a to właśnie daje nam ROBÓTKOWO!!

 

Każdy z nas posiada wykształcenie pedagogiczne/psychologiczne. Dlatego kładziemy ogromny nacisk na to, by nasze zajęcia były nie tylko czasem tworzenia fajnych rzeczy, ale by były także kolejnym dobrym krokiem w rozwoju dzieci. Bo mamy świadomość tego, że wszystko, z czym dzieci się stykają staje się kolejnym krokiem w ich rozwoju. Bardzo staramy się o to, by u nas dzieci doświadczały bardzo dużo pozytywnych emocji, by zdobywały nowe, ciekawe doświadczenia.

Do zobaczenia na zajęciach

Ania, Eugenia, Ania, Kasia, Gosia i Beata

 

 

 

 

 

         O NAS ...

 

 

Ania 

 Miłość do rękodzieła zawdzięczam mojej ukochanej Babci. To z nią od najmłodszych lat uczyłam się tworzyć coś z niczego. Tej pasji nigdy nie straciłam. Realizuję ją zarówno w moim życiu codziennym, jak i w pracy z najmłodszymi. Od 2002 roku pracuję z dziećmi w szkole i poza nią. Od 2017 roku prowadzę zajęcia kreatywne dla dzieci. Pracujemy na cotygodniowych spotkaniach w małych stałych zespołach oraz na warsztatach okazjonalnych dla większych grup, klas. 

 

BEATA

 

Od wielu lat pracuję z dziećmi i młodzieżą. Od zawsze fascynowała mnie architektura budynków i krajobrazu, wystrój wnętrz. 

Uwielbiam tworzyć piękne rzeczy. Połączenie tych dwóch pasji to nasze zajęcia kreatywne z rękodzieła. Poprzez zabawę i nowe doświadczenia staram się przekazywać dzieciom jak stworzyć coś z niczego i jak sprawiać by otaczający nas świat był piękniejszy. Od wielu lat obserwuje jak poprzez doświadczenia zmysłowe dzieci otwierają się na świat, wyrażają emocje i nabierają odwagi.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dla nas to nie tylko praca to pasja.
Podczas naszych zajęć dbamy aby dzieci :

Odkrywały własne talenty

Rozwijały sprawność manualną i grafomotoryczną

Super się bawiły

Poznawały i wykorzystywały nowe techniki

Kształtowały wyobraźnię

Doświadczały poczucia sukcesu