1. SPOTKANIA COTYGODNIOWE:

Podstawową formą naszej pracy z dziećmi są wczesnopopołudniowe spotkania, które organizujemy na terenie szkół, z którymi współpracujemy (Warszawa, Bydgoszcz oraz Sochaczewa). Ta opcja skierowana jest do dzieci uczących się w danej szkole. Prowadzący zabierają dzieci ze świetlicy szkolnej i po zajęciach tam odprowadzają. Zaproś nas do szkoły swojego dziecka!

* czas trwania zajęć: 60 min
* pracujemy w grupach, składających się z dzieci z klas 0-III
* koszt: 40zł /spotkanie 60 min 

* dzieci nieobecne otrzymują materiały wraz z filmem instruktażowym do domu
* zajęcia odbywają się co tydzień, po lekcjach, na terenie szkoły
* Wszystkie materiały zapewnia prowadzący, dzieci zabierają prace do domu

                                       
                 Informacje na temat lokalizacji oraz zapisów znajdują się w zakładce ZAPISY        
 

 

 

2. WARSZTATY DLA KLAS/GRUP 

 

Współpracujemy także z innymi szkołami w Warszawie, Bydgoszczy i okolicach, prowadząc jednorazowe warsztaty dla klas. Spotkanie trwa 60-90minut, odbywa się w szkole w godzinach przedpołudniowych. Przyjeżdżamy na zaproszenie dyrektorów, wychowawców klas i Rodziców. W czasie spotkania realizujemy z dziećmi wybrany projekt, zapewniając wszystkie potrzebne narzędzia i materiały.  Warsztaty są świetną okazją do wspólnej integracji, pomagają przeżyć różne uroczystości szkolne i społeczne, typu święta, Dzień Dziecka. Wystawiamy fakturę zgodnie z życzeniem. Zaproś nas do szkoły swojego dziecka!!!

* czas trwania zajęć: 45-90 minut (w zależności od wybranego projektu)
* koszt: uzależniony jest od wybranego projektu (orientacyjnie 25-50zł od osoby)
* Wszystkie materiały zapewnia prowadzący, dzieci zabierają prace do domu
* zajęcia odbywają się w szkole w obecności nauczyciela prowadzącego
* wystawiamy fakturę

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3. KREATYWNE ZESTAWY PREZENTOWE 

 

ROBÓTKOWO oprócz zajęć i warsztatów oferuje Państwu gotowe zestawy prezentowe dla dzieci. Stanowią one świetną alternatywę dla słodyczy czy zabawek, którymi obdarowujemy dzieci przy różnych okazjach (np. Mikołajki, pasowanie na ucznia, zakończenie Roku Szkolnego i inne okazje). W ramach zestawu każde dziecko otrzymuje ładnie zapakowane materiały wraz z instrukcją do samodzielnego wykonania pracy. Szczegóły oferty ustalane są indywidualnie, gdyż zależą od wieku, ilości uczestników oraz wybranego projektu.

 

 

 

4. KREATYWNE URODZINY 

Zbliżają się urodziny Twojego Dziecka?
Chcesz zorganizować mu naprawdę ciekawą i niecodzienną atrakcję? Masz dość urodzin, w czasie których dzieci się nudzą lub siedzą z telefonami w ręku?

 

Zaproś do siebie ROBÓTKOWO. Przygotujemy niezapomniane warsztaty rękodzieła dla małych gości. Zapewniamy świetną zabawę, miłą atmosferę, kreatywnie spędzony czas... no i pamiątkę dla każdego gościa w postaci dzieła, które sam wykona.

Organizujemy warsztaty na terenie Warszawy i okolic. Warsztaty trwają do 2 godzin (w zależności od tego, jak sprawnie dzieci pracują). Przyjedziemy do domu i sali (jeśli miejsce organizacji urodzin zapewnia taką możliwość). Koszt uzależniony jest od wybranego projektu

i ilości uczestników (szacunkowo około 35zł/dziecka, w grupie liczącej do 10 dzieci + ewentualnie koszt dojazdu powyżej 30km- startujemy z Targówka w Warszawie).

 

W czasie WARSZTATÓW URODZINOWYCH możemy zrealizować większość naszych projektów, które znajdziecie na naszym profilu FB  tutaj oraz w galerii tutaj na stronie. Szczegóły ustalamy w zależności od wieku i liczby uczestników


https://www.facebook.com/robotkowo.dzieci/

 

zapraszamy do kontaktu:
Warszawa, Ania 511439007   

 

 

Nasza Oferta